Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Logotipų kūrimas
VEIKLOS_SRITYS

Logotipo kūrimas

Logotipų kūrimo paslaugos

Logotipo kūrimo procesas yra gan sudėtingas darbas, kuris susideda iš informacijos rinkimo, analizės bei kūrybinio profesionalaus dizainerio darbo. Toks kūrybinis darbas gali trukti nuo dviejų iki penkių savaičių.

Logotipo kūrimo kaina
nuo 1.800 / 3.000 €

 

Logotipo kūrimas, logotipų kūrimas

 

Logotipus matome visur: ant rūbų, automobilių, mobiliųjų telefonų, parduotuvių, maisto prekių, – kur tik pažvelgsime. Logotipas yra tam tikros vienos įmonės ar produkto grafinis simbolis, kuriuo kuriamas jų įvaizdis.

Kadangi paveikslėliai įsimenami lengviau už žodžius, įmonės renkasi naudoti logotipus. Jais sudaromas pirmas įspūdis, skatinantis potencialius klientus susidomėti įmone ar produktu, todėl logotipui reikia skirti ypatingą dėmesį: jis turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir atspindėti įmonės idėją, vertybes ir tikslą, išskirti įmonę iš visų kitų ir padėti ją atpažinti.

Logotipo kūrimas – turbūt viena sudėtingiausių ir labiausiai neįvertintų grafinio dizaino sričių. Kalbant apie kainą, ji tiesiogiai priklauso nuo norimos kokybės: reikia paimti idėją, konceptą ir jį sutalpinti nedideliame simbolyje ar paveikslėlyje. Tokiam darbui reikalingos žinios, patirtis ir kūrybingumas. Geras logotipas yra būtina sėkmingos įmonės dalis – jį potencialus klientas pamato pirmiausia, todėl beveik visada yra verta kreiptis į profesionalus.

Nė vienas profesionalas neužsiims logotipo kūrimu veltui. Jie ne tik nupiešia paveikslėlį, kurį mato ir atpažįsta klientai, bet ir pritaiko ilgai kauptas žinias, patirtį, rūpinasi, kad logotipas būtų originalus, lengvai įsimenamas ir atpažįstamas, atspindėtų jūsų verslo idėją, būtų ilgaamžis ir, reikalui esant, lengvai modifikuojamas. Profesionalai užtikrins, kad jūsų logotipas bus išskirtinis, atkreips dėmesį ir reprezentuos jūsų verslą.

Reiktų nepamiršti, kad logotipas yra ilgalaikė investicija: mokama ne tik už minimalistinį paveikslėlį, bet ir už jūsų verslo veido sukūrimą. Greičiausiai jį naudosite ilgai – ne vienus metus, todėl patartina investuoti į kokybę. Kitu atveju, jei kokybė nėra itin svarbi, logotipą galima susikurti patiems – naudojant įvairias internete prieinamas nemokamas priemones.

Logotipas - kas tai?

Logotipo reikšmė bei nauda

Logotipus matome visur: ant rūbų, automobilių, mobiliųjų telefonų, parduotuvių, maisto prekių, – kur tik pažvelgsime. Logotipas yra tam tikros vienos įmonės ar produkto grafinis simbolis, kuriuo kuriamas jų įvaizdis.

Kadangi paveikslėliai įsimenami lengviau už žodžius, įmonės renkasi naudoti logotipus. Jais sudaromas pirmas įspūdis, skatinantis potencialius klientus susidomėti įmone ar produktu, todėl logotipui reikia skirti ypatingą dėmesį: jis turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir atspindėti įmonės idėją, vertybes ir tikslą, išskirti įmonę iš visų kitų ir padėti ją atpažinti.

Tam naudojami paveiksliukai, spalvos, šriftai. Jų pasirinkimas priklauso nuo auditorijos, kurią norite pritraukti, ir jūsų įmonės idėjos.

Svarbiausia, kad logotipas būtų paprastas, lengvai įsimenamas, universalus ir ilgaamžis, – tada jis bus galingas marketingo įrankis, kuriuo galėsite efektyviai auginti savo verslą.

Nemokamas logotipų kūrimas

Logotipų kūrimui dažniausiai naudojamos programos:
Adobe Illustrator, Corel Draw, Adobe PhotoShop ar kitos nemokamos programos, kurias galima rasti internete.

 

Nemokamas logotipų kūrimas

Logotipo kūrimo programos

Logotipas gali būti itin svarbus jūsų verslo sėkmei. Jo kūrimas – sudėtingas procesas, tačiau padėti gali šiuolaikinės technologijos: yra dvi kategorijos programų, kuriomis galima pasirūpinti savo verslo įvaizdžiu – sukurti paveikų, informatyvų, minimalistinį ir aiškų logotipą.

 

Logotipo kūrimo programos

 

Logotipų kūrimas internete

Logotipų kūrimo platformos internete vis populiarėja: norint jomis pasinaudoti nereikia daug specifinių žinių, tai yra greitas ir palyginti lengvas procesas. Be to, dažnai ir nemokamas. Norint susikurti įmonės ar produkto logotipą naudojantis tokiomis programomis, tereikia pasirinkti vieną iš jau paruoštų grafinių elementų – paveikslėlių, simbolių ar pan., – spalvas ir patinkantį šriftą tekstui. Toks logotipas atrodys visai gerai – dauguma iš anksto paruoštų simbolių yra sukurti profesionalų. Deja, jūs būsite tik vienas iš nežinia kiek pasirinkusiųjų tą patį simbolį, taigi jūsų įmonės ar produkto veidas bus neoriginalus ir gana nuobodus, be to, taip tikrai neišsiskirsite iš kitų.

 

Nemokamos logotipų kūrimo programos

Profesionalios programos, skirtos logotipams kurti, yra gana brangios. Jei nesate profesionalas, negalite būti tikras, kad jūsų investicija atsipirks. Susikurti logotipą nemokamai galite kitomis – ne tokiomis profesionaliomis – programomis. Viena iš populiariausių – „Inkscape“, taip pat vektorinės grafikos programa. Nors valdymas nėra paprastas, o funkcijų mažiau, tačiau programos visiškai pakanka, norint susikurti gerą ir nedarantį gėdos logotipą. Be to, programa nuolat tobulinama – atvirasis kodas leidžia prie to prisidėti kiekvienam norinčiajam. Kadangi „Inkscape“ naudotis galima nemokamai, programą itin dažnai naudoja mėgėjai, norintys tobulėti neinvestuodami į „Adobe Illustrator“ ar „CorelDraw“.

 

Profesionalios logotipų kūrimo programos

Norint sėkmingai susikurti logotipą tokiomis programomis, reikia nemažai žinių, laiko ir gebėjimo jas valdyti, taigi profesionalioms programoms dažniausiai reikia profesionalaus grafikos dizainerio, kuris to mokėsi greičiausiai ne vienerius metus. Taigi, mokėdami už profesionalų logotipo sukūrimą, mokate ne tik už paveikslėlį, bet ir už specialisto laiką, įgytas žinias ir kartais net profesionalios programos naudojimą – jos būna ir mokamos, ir nemokamos.

Nemokamas logotipų kūrimas internete

Keletas logotipo kūrimui skirtos interneto svetainės: Looka, Onlinelogomaker, Canva, Graphicsprings...
Jei nusprendėti sutaupyti kurdami savo įmonės įvaizdį patys, galite pasirinkti iš daugybės internetinių platformų: jos logotipus kuria automatiškai, bet, deja, ne tik jums. Nors šis variantas nebrangus, dažnai net nemokamas, nesudėtingas, tačiau rezultatas gali ir nepradžiuginti – būsite vienas iš daugybės prekinių ženklų su panašiais logotipais. Jei visgi nusprendėte rizikuoti, galite pasirinkti iš kelių internetinių logotipų kūrimo platformų.

 

Logotipų kūrimas internete

Profesionalios logotipų kūrimo programos  „Adobe“, „Corel“

Kaip jau nurodoma pavadinime, profesionalios logotipų kūrimo programos yra skirtos profesionalams: jos reikalauja daug žinių, laiko, įgūdžių, kūrybingumo, tačiau ir rezultatas yra originalesnis, kokybiškesnis ir, tikėtina, pateisinantis jūsų lūkesčius.

 

Nemokamas logotipų kūrimas

Profesionalus logotipo kūrimas

Kodėl vertą logotipo kūrimą patikėti profesionalams?

 

Profesionalus logotipų kūrimas

 

Logotipas

Logotipas – itin svarbus marketingo įrankis. Kad potencialūs klientai jį pastebėtų ir atpažintų, reikia originalaus, minimalistinio, aiškaus ir įsimintino logotipo. Tokį sukurti sudėtinga: reikia išanalizuoti prekinį ženklą, suvokti ir apibrėžti pagrindinę jo žinutę, pasirinkti tinkamus simbolius, šriftus, spalvas, juos suderinti. Pavyzdžiui, pasirinktos spalvos gali atspindėti įmonės idėją, vertybes ir pan. Suprantama, kad tai reikalauja žinių, įgūdžių, kūrybingumo ir patirties.

Profesionalus grafikos dizaineris pirmiausia išklausys, išsiaiškins jūsų verslo idėją, vertybes, esmę – viską, kas gali nulemti įmonės veido – logotipo – išvaizdą. Tuomet greičiausiai pateiks jums kelis pradinius variantus, iš kurių išsirinkus vieną, jis bus tobulinamas, kol atitiks visus jūsų lūkesčius. Svarbiausia, kad galėsite prisidėsite prie logotipo kūrimo, į jūsų nuomonę bus atsižvelgta ir gausite originalų – niekur kitur nematytą – rezultatą.

 

Geras logotipas

Geras logotipas – investicija į verslo sėkmę. Įmonę reprezentuojantis ženklas – pirmasis žingsnis ryšio su klientais link, todėl jam reikėtų skirti daug dėmesio. Dažnai manoma, kad logotipo sukūrimas kainuoja itin daug. Nors tai nėra pigu dėl reikalingų žinių, įgūdžių ir laiko, dažniausiai nekainuoja tūkstančių. Visgi investuoti į kokybę ir verslo sėkmę verta.

 

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka sukurti logotipą?

Dažniausiai – 2–3 savaites, bet viskas priklauso nuo konkrečios situacijos. Terminą aptariame kiekvienu atskiru atveju.

Kiek logotipo variantų gausiu?

Gausite ne mažiau kaip 4 dar negalutinius variantus, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Išrinktąjį logotipą išbaigstime ir pateiksime galutinai prauoštą naudojimui.

Kiek kainuoja logotipo kūrimas?

Logotipo sukūrimo kaina priklauso nuo individualaus atvejo. Preliminariai galime įvardinti, jog logotipo kūrimo kainos prasideda nuo €1.300 / €1.800, be PVM.

 

O jei aš noriu pakeisti logotipą?

Kai gausite visus negalutinius variantus, turėsite galimybę išsakyti pastabas, taip pat aptarsime ir jūsų norimus pokyčius.

 O jei man nepatiks nė vienas iš pasiūlytų?

Pateiktų logotipo dizainas, kuriuos jums pristatysime, bus sukurti atsižvelgiant į jūsų norus ir lūkesčius, kuriuos aptarsime dar pirmo pokalbio metu, todėl mažai tikėtina, kad nė vienas iš tiesų jūsų nepradžiugins. Jei visgi taip nutiktų, spręsime kartu, kas ir kodėl netinka ar nepatinka, nuspręsime, kuria kryptimi eisime toliau.

Domina logotipo kūrimas?

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?