Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus, bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Logotipų kūrimas
VEIKLOS_SRITYS

Prekės ženklo kūrimas

Prekės ženklo kūrimo paslaugos

Prekės ženklo kūrimo procesas yra tikrai sudėtingas uždavinys, kuris susideda iš informacijos rinkimo, analizės bei kūrybinio profesionalaus dizainerio darbo. Toks kūrybinis procesas gali trukti nuo dviejų iki penkių savaičių.

Prekės ženklų kūrimo kaina
nuo 1.800 / 3.000 €

 

Prekės ženklo kūrimas, prekės ženklų kūrimas

 

Nuo prekės ženklo priklauso jūsų verslo sėkmė, todėl jo kūrimui reiktų skirti itin daug dėmesio. Galbūt atrodo, kad pavadinimą, logotipą sukurti nėra sunku, bet prekės ženklas yra kur kas daugiau – ir įvaizdis, ir vertybės, ir jūsų istorija, ir potencialiems klientams siunčiama žinutė. Kitaip tariant, prekės ženklo kūrimas – tai įvairiapusis verslo charakterio ir komunikacijos suformulavimas. Norint, kad jis būtų sėkmingas, būtinas atviras ir nuoseklus užsakovų ir specialistų bendradarbiavimas. 

Profesionaliams prekės ženklų kūrėjams būtina išsiaiškinti pagrindines kuriamo verslo idėjas, vertybės, suvokti jo išskirtinumą. Tik tada, viską aptarus, galima kurti pavadinimą, istoriją, potencialiems vartotojams siunčiamą žinutę, ženklą ir visą vizualinę informaciją.

Prekės ženklas - kas tai?

Prekės ženklas – labai svarbi įvaizdžio dalis

Šnekamojoje kalboje dar vadinamas „brandu“, prekės ženklas yra ne tik pavadinimas, spalvos, dizainas, simboliai, pakuočių dizainas, bet ir strategija, vizija, istorija, pozicionavimas, produkcijos kokybė bei jūsų siunčiama žinutė. Dažnai būtent tai lemia sėkmę arba ne. 

Profesionaliai sukurtas prekės ženklas padaro jus išskirtinį ir įsimintiną, sukuria ryšį su klientu – vartotojai iš karto atskiria ir įsidėmi patinkančius prekės ženklus, o tai lemia jūsų pelną ir sėkmingą įsitvirtinimą rinkoje.

Kaip kuriamas prekės ženklas?
Tai apima daugybę dalykų: tai, kuo jūs užsiimate, kodėl užsiimate, kodėl tai jums svarbu, kokia jūsų žinutė ir misija, kokia jūsų istorija ir ko siekiate, kuo skiriatės nuo konkurentų. Svarbu visa tai apibrėžti, kad jūsų verslas turėtų kryptį, žinotų, kuria linkme einate, – nuo to priklauso jūsų verslo sėkmė.

Kiek laiko užtrunka sukurti prekės ženklą?
Nėra vieno termino, kuris tiktų visiems atvejams. Prekės ženklo kūrimas susideda iš daug žingsnių, kurių visų galbūt jums net nereikia. 

Kodėl kreiptis į profesionalus?
Profesionalai turi reikiamų žinių ir įgūdžių, reikalingų prekės ženklo kūrimui. Jie yra su tuo susidūrę daug kartų, žino, kas veikia, o kas – ne, todėl gali patarti. Investuoti į savo prekės ženklą verta.

Prekės ženklo vertė

Prekės ženklas – tai, ką jūsų verslas sako ir su kuo asocijuojasi klientams

 

Prekės ženklų kūrimas

Prekės ženklo kūrimo kaina
 

Prekės ženklo kūrimo kaina

Prekės ženklas – labai svarbi įvaizdžio dalis

Šnekamojoje kalboje dar vadinamas „brandu“, prekės ženklas yra ne tik pavadinimas, spalvos, dizainas, simboliai, pakuočių dizainas, bet ir strategija, vizija, istorija, pozicionavimas, produkcijos kokybė bei jūsų siunčiama žinutė. Dažnai būtent tai lemia sėkmę arba ne. 

Prekės ženklo kūrimo kaina kiekvieną kartą priklauso nuo individualaus atvejo. Preliminariai galime įvardinti, jog prekės ženklo kūrimo kainos prasideda nuo €1.300 / €1.800, be PVM.

Domina prekės ženklo kūrimas?

Jūsų duomenys
 
Kaip su Jumis susisiekti?